Apie mus

Gamybos įrengimų monitoringas

Andrius Gudaitis, 

srauto architektas

Įmonės bendrasavininkas, gamybos efektyvumo konsultantas, produktų vizionierius. Andrius skiria daug dėmesio esamų rinkoje produktų analizei, ieško kokią žalą jie atneša vartotojams. Tokiu būdu su komanda sukuria produktus, kuriuose yra eliminuojamas žalingas funkcionalumas. Vienas tokių pavyzdžių - Lean2S produktas, kurio pagalba gamybos efektyvumas per du mėnesius padidinamas 20-30%.

Valdas Bindokaitis, 

pokyčių moderatorius

Valdas, dirbdamas baldų pramonėje ir naudodamas Lean2S įgijo neįkainojamos praktinės patirties - įrengimų efektyvumo monitoringas jam leido inicijuoti daugelį pokyčių didinant gamybos našumą. Šiuo metu savo vertinga praktine patirtimi jis dalinasi su Lean2S vartotojais būdamas Proginta kolektyvo dalimi.

Konstantinas Polotniak,

vartotojo patirties kūrėjas

Nuo 2003 metų įmonėje nagrinėja vartotojų patirtį, gilinasi kaip veikia žmogaus rega, smegenys priima informaciją. Sukaupta patirtis leidžia sukurti vartotojams intuityvius produktus, kas palengvina ne tik produkto įsisavinimą naujiems kvalifikuotiems vartotojams, bet ir padaro suprantamą žemiausios grandies darbuotojams.

Laura Katinienė, 

duomenų magė

Nuo 2004 metų gilinasi į duomenų apdorojimą, transformavimą, vizualizavimą. Sukaupta patirtis leidžia ne tik vartotojams pateikti standartines Lean2S duomenimis grįstas vizualizacijas, bet ir Lean2S duomenis sujungti su ERP duomenimis, bei pateikti pinigais grįstą analitiką įvairiose platformose - Power BI, Qlik Sense, Lean2S.

Augustin Averkin,

signalų gaudytojas

Paprastose situacijose signalo paėmimo vietą parenka pačių vartotojų technikai. Tačiau, susidūrus su sudėtingesniais uždaviniais, logikos parinkimu, į pagalba atskuba Augustinas. Tokiu būdu surandamas sprendimas bet kuriai situacijai: impulsui, judesiui, srovei, slėgiui, greičiui išmatuoti.